Szeroki wybór suszonych piasków i żwirów

  • banner
  • banner
  • banner

Piasek i żwir budowlany – piaski płukane, żwir ozdobny

Piasek i żwir budowlany to kruszywa szeroko wykorzystywane w budownictwie. Żwiry i piaski płukane wykorzystuje się w produkcji betonu, mas bitumicznych, prefabrykatów, kostki betonowej i wielu innych surowców budowlanych. Ponadto z udziałem kruszyw budowlanych tworzy się zaprawy budowlane i zaprawy żywiczne tworzące m.in. powierzchnie ET oraz podbudowy, drenaże, nasypy i innego rodzaju konstrukcje budowlane. Z kolei żwir ozdobny dopełni aranżację każdego ogrodu czy innej przestrzeni.

Sprzedaż żwiru i piasku budowlanego o szerokim zastosowaniu – Sosnowiec

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy żwir i piasek budowlany budowlany o różnych frakcjach i zastosowaniu. Pracujemy na bazie doskonałej jakości surowca (piasek płukany), dostarczając naszym Klientom idealne rozwiązania do różnego rodzaju prac budowlanych. Począwszy od drobnego, najczęściej wykorzystywanego w pracach budowlanych piasku, aż po żwir ozdobny do atrakcyjnego wykończenia terenów mieszkalnych, komercyjnych i rekreacyjnych.

Nasz asortyment obejmuje żwir i piasek płukany o szerokim zastosowaniu w budownictwie. Gwarantujemy jego najwyższą jakość, a także terminowość i sprawną realizację dostaw na terenie Sosnowca i okolic. Ponadto sprzedajemy żwir i piasek suszony, w tym piasek do piaskowania i piasek filtracyjny. Na życzenie realizujemy zamówienia nietypowe. Jesteśmy w stanie dostarczyć piasek i żwir o dowolnej frakcji.

Cena piasku budowlanego uzależniona jest od jego granulacji oraz sposobu pakowania – zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej wyceny.

Żwir ozdobny, piaski płukane, budowlane - Sosnowiec, Kolsped