kolsped - szeroki wybór suszonych pisaków i żwirów
  • banner
  • banner
  • banner

Piasek i żwir budowlany – piaski płukane, żwir ozdobny

Piasek i żwir budowlany to kruszywa szeroko wykorzystywane w budownictwie. Żwiry i piaski płukane wykorzystuje się w produkcji betonu, mas bitumicznych, prefabrykatów, kostki betonowej i wielu innych surowców budowlanych. Ponadto z udziałem kruszyw tworzy się zaprawy budowlane i zaprawy żywiczne tworzące m.in. powierzchnie ET oraz podbudowy, drenaże, nasypy i innego rodzaju konstrukcje budowlane.

Sprzedaż piasku i żwiru budowlanego o szerokim zastosowaniu – Sosnowiec

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy piasek i żwir budowlany o różnych frakcjach i zastosowaniu. Pracujemy na bazie doskonałej jakości surowca (piasek płukany), dostarczając naszym Klientom idealne rozwiązania do różnego rodzaju prac budowlanych. Począwszy od drobnego, najczęściej wykorzystywanego w pracach budowlanych piasku, aż po żwir ozdobny do atrakcyjnego wykończenia terenów mieszkalnych, komercyjnych i rekreacyjnych.

Nasz asortyment obejmuje żwir i piasek płukany o szerokim zastosowaniu w budownictwie. Gwarantujemy jego najwyższą jakość, a także terminowość i sprawną realizację dostaw na terenie Sosnowca i okolic. Ponadto sprzedajemy żwir i piasek suszony, w tym piasek do piaskowania i piasek filtracyjny. Na życzenie realizujemy zamówienia nietypowe. Jesteśmy w stanie dostarczyć piasek i żwir o dowolnej frakcji.

Zapraszamy do współpracy!

5_kat14_8005651_1_